Bebilon Pepti 2 – mleko dla alergików

Mleko Bebilon Pepti 2 to nieliczne na rynku mleko, które skierowane jest do dzieci już po 6-tym miesiącu życia. Jego skrupulatnie dobrane składniki sprawiają, że skierowane jest do dzieci, które z różnych przyczyn mają alergie i nietolerancję pokarmowe. Jak prawidłowo przejść na takie mleko oraz od kiedy i w jaki sposób można zacząć je podawać maluchom? Poniżej kilka sprawdzonych wskazówek.

Konsultacja u lekarza


Każdy przypadek indywidualnie wymaga konsultacji lekarskiej. Mamy, które borykają się z różnymi problemami u dzieci powinny szybko udać się po poradę do pediatry lub skonsultować się z położną. Taka wizyta szczególnie ważna jest po 6-tym miesiącu życia malca, gdyż w tym czasie większość mam chce przejść z karmienia piersią na butelkę. Wówczas odpowiedni dobór mleka ma ogromne znaczenie.

Bebilon Pepti 2


Bebilon Pepti 2 to mleko, które powinien zapisać dziecku lekarz. Stosowane jest bowiem w przypadkach, gdy dziecko ma uczulenie na laktozę, białko krowie lub na soję. Wówczas, najlepiej jest wyeliminować te produktu z diety dziecka, zastępując je odpowiednimi składnikami mineralnymi i witaminami. Niewątpliwie mleko Bebilon zostało tak skonstruowane, by dostarczyć dzieciom wszystkiego co one potrzebują w tych niezwykle ważnych dla och zdrowia i rozwoju – pierwszych miesiącach życia. Mleko to najlepiej kupić w aptece lub zamówić w aptekach internetowych, gdzie ich ceny są bardzo atrakcyjne i korzystne.