Naturalna ochrona z candida support

Innowacyjny skład suplementu candida support sprawił, że dziś chętnie kupują go osoby w każdym wieku. Suplement doskonale wpływa na poprawę jakości życia, sprawdza siew nawracających infekcjach grzybiczych, a także w schorzeniach związanych z układem pokarmowym, które są bardzo trudne nie tylko w diagnostyce, lecz również w późniejszym leczeniu. Regularne przyjmowanie suplementu diety candida support ma znaczący wpływ na nasze zdrowie.

Główne składniki suplementu candida support

Suplement diety jest produktem całkowicie naturalnym, dzięki czemu nie nie należy obawiać się jego nawet długotrwałego stosowania. Główne składniki suplementu opierają się na naturalnych związkach, (pochodzenia roślinnego), które znane są ze swojego bardzo silnego działania antydrobnoustrojowego. Co niezwykle ważne, suplementy eliminują z zakażonego organizmu chorobotwórcze mikroorganizmy, a tym samym nie naruszają pożytecznej flory bakteryjnej. To sprawia, że w organizmie zachowana jest tzw. homeostaza (równowaga).

Wśród głównych i nieocenionych w działaniu składników suplementu candida support są: Pau D’Arco (czyli nic innego jak sproszkowana kora z drzewa mrówkowego). Składnik ten wykazuje bardzo silne działanie antybiotyczne, jest niezwykle skuteczny w walce z chorobotwórczych bakterii typu Gram-dodatnie i Gram-ujemne. Pomimo iż składnik ten wykazuje podobne działanie, co antybiotyki, to w przeciwieństwie do tych syntetycznych antybiotyków, candida support nie narusza populacji pożądanych baterii jelitowych z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium.