Naturalne suplementy Calivita

Calivita to najnowocześniejsza linia produktów opartych na bazie naturalnych środków. Jednym słowem Calivita to natura. Produkty są czysto naturalne, najwyższej jakości i podlegają najwyższym standardom farmaceutycznym.

Skąd pochodzi Calivita?

Calivita to produkty rodem ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. To tam od blisko 25 lat specjaliści stworzyli całą serię produktów opartych na naturalnych surowcach, w oparciu o wszelkie standardy ochrony środowiska naturalnego. Przez to Calivita stała się znana i popularna jako linia suplementów i produktów o działaniu synergicznym. Ponadto marka Calivity propaguje też zdrowy tryb życia.

Jakie są produkty Calivita?

Produkty Calivita to cała seria witamin skierowana do osób w różnym wieku oraz suplementy diety dedykowane dzieciom, seniorom, osobom aktywnym zawodowo, sportowcom, palaczom. Ponadto w ofercie są także produkty mineralne, które zaopatrują w odpowiednie związki dietę dziecięcą, osób starszych lub czynnych zawodowo.
Calivita uzupełnia dietę w magnes, cynk, żelazo, sprawia, że kości stają się mocne a zęby zdrowe. Ponadto niektóre jej produkty dodatkowo są wzbogacone o owoce dzikiej róży lub bioflanoidy cytrusowe.
Produkty Calivity (sprawdź produkty) zawierają w swoim składzie lecytynę sojową, miłorząb japoński, produkty, które rewitalizują organizm oraz wspomagają odporność organizmu i opóźniają starzenie.
Jest także spora seria produktów kojących nerwy i wspomagających odchudzanie.