Sposób na blizny

Życie nie zawsze usiane jest kwiatkami. Czasami zdarza się pewna sytuacja, po której zostaje nam blizna. Nieważne, czy jest to spowodowane wypadkiem, operacją bądź inną niefortunną sytuacją. Z reguły nie chcemy zdobić naszego ciała bliznami.

Veraderm – żel na blizny

W takim wypadku z pomocą przychodzi medycyna. Na rynku farmaceutycznym jest naprawdę szeroki wybór produktów gojących blizny. Jednym z nich jest żel na blizny – Veraderm. W jego skład wchodzą polisiloksany oraz inne substancje pomocnicze.

Zastosowanie

Żel idealnie nadaje się do leczenia blizn powstałych w wyniku uszkodzenia skóry przez poparzenie, otarcie bądź skaleczenie. Bez przeszkód żel można stosować również na blizny pooperacyjne. Dzięki odpowiedniemu i systematycznemu stosowaniu takich żeli, w mgnieniu oka wrócisz do zdrowia.

Sposób użycia

Przed użyciem bliznę najpierw należy starannie przemyć i wysuszyć. Następnie niewielką ilość żelu rozprowadzić po leczonym obszarze skóry. Wmasowywać żel przez około minutę. Żel zaleca się stosować dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Po wtarciu żelu ewentualnie można go zakamuflować pudrem w kremie, bądź innym kosmetykiem.

Uwagi

Przed użyciem koniecznie zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu zdrowiu lub życiu. Co więcej, przed żelem szczególnie należy chronić oczy i śluzówki. Nie wolno stosować go na otwarte, zainfekowane rany. Veraderm przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej.