Top 5 sposobów na wszy!

Oto najlepsze preparaty do pozbycia się wszy i jaj przez nie złożonych:

Pedicul Hermal

Działanie składnika dimetykonu w Pedicul Hermal, w związku ze specjalistycznymi właściwościami fizycznymi zatyka otwory oddechowe wszy oraz gnid. Po 10 minutach od nałożenia preparatu wszy zaczynają się dusić, a dalsze dojrzewanie złożonych jaj zostaje zatrzymane. Płyn zmniejsza przyczepność jaj do włosów umożliwiając lepsze ich wyczesanie.

 

Sora

Niezwykle skutecznie i nietoksycznie działa przeciwko wszom we włosach. Jest bezpieczny dla dzieci w każdym wieku, kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, astmatyków i alergików. Sora zaaplikowany na skórę nie wchłania się, co minimalizuje ryzyko działania niepożądanego nawet wtedy, gdy jest zastosowany na podrapaną skórę głowy.

 

Harton

Preparat ten nie posiada toksycznych środków owadobójczych; otacza on wszy i jaja w obrębie owłosionej skóry głowy, a dostając się do otworów oddechowych wszy, powoduje że zaczynają się one dusić uduszenie. Harton jest wyrobem medycznym przeznaczonym dla dzieci powyżej 3 roku życia i osób dorosłych.

 

Nyda

Preparat Nyda jest przeznaczony do usuwania wszy z włosów. Gdy jest stosowany zgodnie z zaleceniami bezpowrotnie eliminuje nie tylko osobniki dorosłe, ale także larwy oraz jaja wszy.

 

Linicin Lotion

Linicin Lotion to płyn przeciw wszom we włosach, który eliminuje wszy głowowe oraz zatrzymuje rozwój gnid. Wszy nie mają odporności na ten preparat, ponieważ nie posiada on insektycydów. Blokuje on wychwytywanie wszom powietrza.

2 myśli na temat “Top 5 sposobów na wszy!

  1. Ja bym dodała Hedrin, rownież jest na bazie dimetykonu, ale preparat hedrin raz rozprawia się z wszami w ciągu kwadransu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *